KARIJERA I JA na Saobraćajnom fakultetu - RADIONICA: KAKO SE USPEŠNO PREDSTAVITI I PREPORUČITI NA SAJMU

Na Saobraćajnom fakultetu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održaće se radionica "Kako se uspešno predstaviti i preporučiti poslodavcu na sajmu" u utorak, 1.aprila 2014. godine od 10 do 12 časova u sali 128.

Tom prilikom, predstavnici Centra ukazaće studentima na znanja i veštine koje su od značaja prilikom zapošljavanja, kao i na to kako da napišu kvalitetnu radnu biografiju i motivaciono pismo. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku da svojim učešćem na radionici, dođete do znanja koje će Vam biti od koristi prilikom razgovora sa potencijalnim poslodavcima na predstojećem skupu „Transport and Traffic Business Days 2014”, koji se održava od 7. do 8. aprila na Saobraćajnom fakultetu u Beogradu.

Broj mesta je ograničen, pa Vas molimo da Vašu prijavu za učešće na radionici pošaljete što pre na sajtu TTBD-a.