KARIJERA I JA - Studentski trg 1 - PREDAVANJE: "DREAM JOB" (repriza)

U zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održaće se još jednom predavanje na temu “Dream job”  u četvrtak, 3.aprila 2014. godine u sali 16 sa početkom u 10 časova.

Predavanje će održati Dušan Vukanović,  izvršni direktor Kromer grupe.

Ovo interaktivno predavanje za cilj ima da pomogne mladim ljudima da na vreme i na pravi način pristupe upravljanju svojim karijerama. Na predavanju će biti predstavljeni koncepti upravljanja i planiranja karijerom, razlike između očekivanja poslodavaca i studenata, značaj celoživotnog učenja kao i osvrt na društvene medije u službi razvoja karijere.

Oblasti o kojima će biti reči na predavanju:

• Šta je karijera – tradicionalno i savremeno shvatanje karijere
  • Zašto je potrebno upravljati karijerom?
  • Gde sam trenutno: znanja, veštine, stavovi i ponašanja
  • Gde želim da budem: postavljanje ciljeva za karijeru
  • Različite percepcije: šta očekuju poslodavci a šta studenti
  • Značaj celoživotnog učenja: lični i profesionalni razvoj
  • Karijera u digitalnoj eri: umrežavanje i društveni mediji

Dušan Vukanović je osnivač i suvlasnik konsultantske kuće Cromer Group koja je specijalizovana za profesionalni razvoj i konsalting u oblasti ljudskih resursa. Dušan ima 15 godina iskustva na poljima edukativnih projekata u privatnom, državnom i nevladinom sektoru.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.