KARIJERA I JA na Filološkom fakultetu - PREDAVANJE: Pisana komunikacija i poznavanje etikecije/protokola u službi ličnog profesionalnog imidža

Na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održaće se predavanje na temu “Pisana komunikacija i poznavanje etikecije/protokola u službi ličnog profesionalnog imidža” u četvrtak, 3.aprila 2014.godine u sali za sednice sa početkom u 14 časova.

Predavanje će održati  Dejana Ranković,  iz organizacije Film in Serbia, koja poseduje  petnaestogodišnje  iskustvo u upravljanju u neprofitnom sektoru, u procesima lobiranja i zagovaranja, u Srbiji i inostranstvu.

Studenti će imati priliku da saznaju koja su pravila pisane komunikacije, šta nikako ne treba raditi prilikom pisanja pisma i e-mejla, od čega zavisi profesionalni utisak koji ostavljate kao i kako uskladiti sliku i ton - stepen iskustva, znanje, obrazovanje - i ponašanje prilikom komuniciranja.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.