12h KARIJERA I JA na Biološkom fakultetu - RADIONICA: KARIJERA U NASTAVI

Ponedeljak, 7.april 2014. - Biološki fakultet - RADIONICA: KARIJERA U NASTAVI

Na Biološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu  održaće se radionica na temu “Karijera u nastavi” u ponedeljak,  7.aprila 2014.godine u maloj sali od 12 do 14 časova.

Radionicu će održati Nataša Simić,  Olja Jovanović, i Milan Stančić, istraživač saradnik i doktorant angažovan u nastavi iz Centra za obrazovanje nastavnika, Filozofski fakultet u Beogradu.

Studenti će imati priliku da se upoznaju sa kompleksnošću uloga nastavnika, sa primerima dobre prakse, a i biće informisani o promenama na zakonskom nivou, koje se odnose i na inicijalno orazovanje, pripravništvo, mogućnosti napredovanja i stručnog usavršavanja nastavnika.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.