KARIJERA I JA na ETF-u, RADIONICA: Simulacija intervjua za posao u IT kompanijama

Na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu  u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održaće se radionica na temu “Simulacija intervjua za posao u IT kompaniji” u sali 61  od 12 do 14 časova.

Radionicu će voditi Aleksandra Perikoti iz  kompanije Shift Planning.

Studenti će učešćem u radionici imati priliku da saznaju koja su najčešća pitanja koja se postavljaju na intervjuu za posao u IT industriji, a najhrabriji će se oprobati u simulaciji intervjua i nakon istog dobiti povratnu informaciju i savet kako da poboljšaju svoj  nastup.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.