KARIJERA I JA - KARIJERNO ĆASKANJE sa "Ernst & Young"

Karijerno ćaskanje će se održati u 9.aprila 2014. godine od 16.30 časova do 18 časova u jednom šarmantnom kafiću na Novom Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Ovaj događaj je zamišljen kao neformalno poslepodnevno druženje namenjeno mladim diplomcima i studentima Univerziteta u Beogradu koji imaju želju da se u opuštenoj atmosferi upoznaju sa predstavnicima jedne uspesne multinacionalne kompanije u Srbiji.

Nadamo se da ćete iskoristiti Karijerno ćaskanje da u direktnom kontaktu sa zaposlenima kompanije EY saznate više o tome šta je potrebno za zapošljavanje, profesionalno obavljanje posla i razvoj karijere u različitim sektorima ove kompanije. Očekujemo predstavnike sektora revizije, poreskog savetovanja, ljudskih resursa, poslovnog savetovanja i podrške pri poslovnim transakcijama. Među njima su nekadašnji studenti Univerziteta u Beogradu, spremni da sa vama podele svoja iskustva.

Susret će biti sjajna prilika i za sve diplomce da se upoznaju sa trenutno otvorenom pozicijom pripravnika u reviziji.

Broj učesnika je ograničen. Pozivamo vas da se prijavite tako što ćete popuniti kratak formular na linku: http://goo.gl/djlLi2 najdalje do 7. aprila 2014.u ponoć.

U utorak, 8. aprila prvih četrdeset prijavljenih biće obavešteno o tačnoj lokaciji . Požurite i rezervišite svoje mesto! Očekuje vas besplatna kafa i prijatna atmosfera.