KARIJERA I JA - Ekonomski fakultet - PREDAVANJE: PROJEKTNI MENADŽMENT

Na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu  održaće se predavanje na temu “Projektni menadžment ” u ponedeljak,14. aprila 2014. godine u sali 17 od 14 do 16 časova.

Predavanje će držati Milica Mišković, vlasnica Agencije za konsalting Wise B i koordinatorka projekata u organizaciji Smart kolektiv.

Tokom predavanja učesnici će imati priliku da se upoznaju sa osnovama upravljanja projektima, a kroz primere upoznaće se sa specifičnostima upravljanja biznis i društvenim projektima.Takođe, saznaće koje vrste i  klasifikacije projekata postoje, koje su odlike uspešnog projektnog menadžera i koliki je značaj timskog rada na projektima. Akcenat predavanja biće na praktičnim primerima i iskustvima, a predavač će podsticati studente da se aktivno uključe u diskusiju i postavljaju pitanja.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.