KARIJERA I JA - Studentski trg 1 - Motivacioni seminar JAČANjE ZAPOŠLjIVOSTI DIPLOMIRANIH STUDENATA“

U utorak, 15.aprila 2014. godine u zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu (Studentski trg 1prvi sprat, sala 16). održaće se motivacioni seminar JAČANjE ZAPOŠLjIVOSTI DIPLOMIRANIH STUDENATA“ u periodu od 10 do 17 časova.

Motivacioni seminar „JAČANjE ZAPOŠLjIVOSTI DIPLOMIRANIH STUDENATA “  sastoji se od tri radionice koje će voditi predstavnici centara za razvoj karijere sa tri evropska univerziteta – Univerziteta u Padovi, Univerziteta u Šleziji i Univerziteta u Svonsiju.

A G E N D A

10 .00 – 12.00

Workshop Importance of Transferable Skills

Zoltan Denes, Gilda Rota,University of  Padua, Italia

Creative Job Search and Networking

Małgorzata ChatysUniversity Silesia, Poland

Presentation - Employability Award

Chris CardewSwansea University, United Kingdom

Radionice će se održati na engleskom jeziku.

Prva radionica otvorena je samo za studente i  diplomirane studente, dok su druge dve otvorene za studente, diplomce i predstavnike akademske  zajednice i fakulteta u sastavu Univerziteta u Beogradu.

Broj mesta je ograničen.

Molimo Vas da se prijavite za učešće putem  mejla: m.jovanovic@razvojkarijere.bg.ac.rs  ili telefonom 011 3207 468.  Hvala.