Održano predavanje "Kaizen – proces stalnog unapređenja"

30. maja 2014. godine, u Rektoratu Univerziteta u Beogradu, u organizaciji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu  i  kompanije JT International a.d. Senta, održano je uspešno predavanje na temu „Kaizen – proces stalnog unapređenja“.

Učesnici su imali izuzetnu priliku da od Gabriele Zahan, menadžera za unapređenje procesa u kompaniji JTI, kroz mnoštvo konkretnih primera saznaju šta je to Kaizen metoda poslovanja i kako se ova filozofija primenjuje u poslovnom okruženju u Srbiji. Predavač je studentima na primerima iz prakse, ukazujući na prednosti vizuelnog menadžmenta i preventivnog održavanja, ilustrovala različite načine optimalnog korišćenja resursa. Pored toga, prisutni su mogli da saznaju kako u fabrici u Senti teče proces proizvodnje duvana i duvanskih proizvoda.

Predavanju je prisustvovalo  trideset studenata Univerziteta u Beogradu koji su istakli da su im ove informacije bile posebno značajne za razumevanje poslovnog koncepta savremenih kompanija.

U duhu Kaizen filozofije i ovo predavanje predstavlja još jedan korak ka sve uspešnijoj saradnji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata i kompanije JT International a.d. Senta.