Održana radionica na temu „ Veštine prezentovanja“

9.6. 2014. - Danas je u saradnji Centra za razvoj karijere i savetovanja studenta i kompanije Ernst & Young u direkciji kompanije u Beogradu, održana radionicu na temu „Veštine prezentovanja“.

Na radionici, koju je vodila Tanja Srdanović HR Senior Associate, učestvovalo je oko 15 studenata Univerziteta u Beogradu. Radionica je bila osmišljena tako da su svi učesnici imali priliku da čuju teorijske osnove o veštinama prezentovanja, a naknadno da se i sami oprobaju i primene novostečeno znanje u praksi. Studenti su saznali na šta sve treba obratiti pažnju prilikom pripreme i sprovođenja prezentacije i radionice. Između ostalog, bili su informisani o važnosti samog sadržaja prezentacije, načinu njenog oblikovanja, vizuelnim indikatorima, kao i o neverbalnoj komunikaciji i vokalnim kvalitetima.

Učesnici su istakli da im je ovo iskustvo izuzetno značilo, a kao najzanimljiviji i najkorisniji aspekt izdvojili praktični deo radionice tokom kog su držali kratku prezentaciju, nakon koje je usledilo gledanje snimka i komentarisanje nastupa.