REALIZOVAN "CV DAN" U STUDENTSKOM KULTURNOM CENTRU

Beograd, 25.jun 2014. - Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizovao je danas u Studentskom kulturnom Centru u Beogradu od 12 do 16 časova „CV dan”.

Ovom prilikom studenti su na licu mesta dobili savet, povratne informacije i smernice kako da unaprede svoju radnu biografiju i motivaciono pismo i na taj način poboljšaju svoje šanse kod budućih poslodavaca ili davaoca stipendija. Najviše studenata koji su danas posetili SKC sa namerom da provere svoj CV i posavetuju se sa stručnjacima iz Centra bilo je sa Ekonomskog i Filološkog fakulteta.

U neformalnoj, radnoj atmosferi, osim konkretnih saveta vezanih za poboljšanje biografije,  svi posetioci su imali priliku da pogledaju različite korisne materijale na temu pisanja radne biografije i motivacionog pisma, prijave se na info-listu Centra, zakažu savetovanje povodom dodatne provere prepravljenog CV-a ili savetovanje oko drugih nedoumica vezanih za planiranje karijere.

S obzirom da su studenti pozitivno ocenili „CV dan“ Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu nastojaće da organizuje dodatne radionice u SKC-u na ovu temu.