Postavljen Info punkt i organizovana promocija CzRK-a na Učiteljskom fakultetu

Београд, 20.10.2014. - Данас је, у оквиру Темпус пројекта „Развој каријерног вођења у циљу унапређења високог образовања у Србији“, у сарадњи са Учитељским факултетом Универзитета у Београду, Центар за развој каријере и саветовање студената поставио инфо-пункт намењен студентима овог факултета и организовао промоцију у згради факултета.

Инфопункт треба да допринесе бољој информисаности студената о каријерном вођењу и саветовању на универзитету и доступним сервисима. На овом месту Центар ће излагати различите постере образовног карактера и материјале за понети на полици која ће се допуњавати брошурама о актуелним програмима Центра и брошурама са саветима о томе како искористити слободно време током студија, како се припремити за разговор за посао, како се умрежавати, које су вештине тражене на тржишту рада, како тражити посао, како доносити одлуке итд.

Позивамо студенте да пронађу ИНФОПУНКТ ЦзРК на свом факултету и упознају се са темом актуелног ЦзРК еду-постера "Како да напишем добар ЦВ?"