Održana promocija Centra za razvoj karijere na Filološkom fakultetu

Београд, 21.октобар 2014. - Данас је Центар за развој каријере и саветовање студената организовао промоцију на Филолошком факултету за студенте овог факултета. У веома динамичној атмосфери студенти су могли да се упознају са представницима Центра,  улогом и делатностима Центра, упишу се на мејлинг листу и сазнају више о програмима које организује Центар током целе године. Ово је била и прилика да се студентима скрене пажња на недавно постављен Инфо-пункт Центра на овом факултету.

На Филолошком факултету је Центар за развој каријере поставио инфо- пункт у среду 15.10.2014. у холу факултета. Инфопункт треба да допринесе бољој информисаности студената о каријерном вођењу и саветовању на универзитету и доступним сервисима. На овом месту Центар ће излагати различите постере образовног карактера и материјале за понети на полици која ће се допуњавати брошурама о актуелним програмима Центра и брошурама са саветима о томе како искористити слободно време током студија, како се припремити за разговор за посао, како се умрежавати, које су вештине тражене на тржишту рада, како тражити посао, како доносити одлуке итд.