Organizovana promocija Centra za razvoj karijere na Građevinskom fakultetu

У среду, 22.октобра 2014. у згради Техничких факултета биће организована промоција Центра за развој каријере и саветовање студената за студенте Грађевинског факултета Универзитета у Београду.

Студенти су имали прилике да се упознају са представницима Центра који су им представили улогу, делатности Центра и програме које Центар током целе године. Такође скретали су им пажњу на новопостављене инфопунктове по факултетима.

На Грађевинском факултету Центар за развој каријере поставио је инфо-пункт у петак, 17.10.2014. испред Студентске службе. Инфопункт треба да допринесе бољој информисаности студената о каријерном вођењу и саветовању на универзитету и доступним сервисима. На овом месту Центар ће излагати различите постере образовног карактера и материјале за понети на полици која ће се допуњавати брошурама о актуелним програмима Центра и брошурама са саветима о томе како искористити слободно време током студија, како се припремити за разговор за посао, како се умрежавати, које су вештине тражене на тржишту рада, како тражити посао, како доносити одлуке итд.