Promocija Centra za razvoj karijere na Elektrotehničkom fakultetu

У среду, 22.октобра 2014. године у згради Техничких факултета организована je промоција Центра за развој каријере и саветовање студената за студенте Електротехничког факултета Универзитета у Београду.

Студенти су имали прилике да се упознају са представницима Центра који су им представљали улогу, делатности и програме које организује Центар током целе године. Такође скретали су им пажњу на недавно постављен инфопункт.

На Електротехничком факултету Центар за развој каријере поставио је инфо-пункт у петак, 17.10.2014. Инфопункт треба да допринесе бољој информисаности студената о каријерном вођењу и саветовању на универзитету и доступним сервисима. На овом месту Центар ће излагати различите постере образовног карактера и материјале за понети на полици која ће се допуњавати брошурама о актуелним програмима Центра и брошурама са саветима о томе како искористити слободно време током студија, како се припремити за разговор за посао, како се умрежавати, које су вештине тражене на тржишту рада, како тражити посао, како доносити одлуке итд.