Održana prezentacija CzRK-a na Mašinskom fakultetu

Beograd, 29.oktobar  2014. - Danas je na Mašinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu organizovana prezentacija Univerzitetskog Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata (CzRK) za studente ovog fakulteta u sali 513 od 13 do 14 časova.

Predstavnici CzRK-a upoznali su studente sa uslugama, aktivnostima, ciljevima i zadacima ovog univerzitetskog servisa i razgovarali o studentima na koje sve načine mogu na najbolji način da iskoriste usluge  Centra koje im stoje na raspolaganju tokom studija.

U okviru Tempus projekta „Razvoj karijernog vođenja u cilju unapređenja visokog obrazovanja u Srbiji“, u saradnji sa Mašinskim fakultetom Univerziteta u Beogradu, Univerzitetski Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata postavio je u zgradi  fakulteta info-punkt  namenjen studentima ovog fakulteta. Infopunkt treba da doprinese boljoj informisanosti studenata o karijernom vođenju i savetovanju na univerzitetu i dostupnim servisima. Na ovom mestu Centar će izlagati različite postere obrazovnog karaktera i materijale za poneti na polici koja će se dopunjavati brošurama o aktuelnim programima Centra i brošurama sa savetima o tome kako iskoristiti slobodno vreme tokom studija, kako se pripremiti za razgovor za posao, kako se umrežavati, koje su veštine tražene na tržištu rada, kako tražiti posao, kako donositi odluke itd.  Pozivamo studente da pronađu INFOPUNKT CzRK na svom fakultetu i upoznaju se sa temom aktuelnog CzRK edu-postera "Kako da napišem dobar CV?"