Organizovana promocija Centra za razvoj karijere na Hemijskom fakultetu

Beograd, 28. oktobar 2014. - Danas je na Hemijskom fakultetu Univerziteta u Beogradu organizovana prezentacija Univerzitetskog Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata (CzRK) za studente ovog fakulteta. Predstavnici CzRK-a upoznali su studente sa uslugama, aktivnostima, ciljevima i zadacima ovog univerzitetskog servisa i vršili upis na mejling listu za informisanje o aktuelnim prilikama za razvoj karijere.

U okviru Tempus projekta „Razvoj karijernog vođenja u cilju unapređenja visokog obrazovanja u Srbiji“, u saradnji sa Hemijskim fakultetom Univerziteta u Beogradu, Univerzitetski Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata postavio je u zgradi  fakulteta info-punkt  namenjen studentima ovog fakulteta. Infopunkt treba da doprinese boljoj informisanosti studenata o karijernom vođenju i savetovanju na univerzitetu i dostupnim servisima. Na ovom mestu Centar će izlagati različite postere obrazovnog karaktera i materijale za poneti na polici koja će se dopunjavati brošurama o aktuelnim programima Centra i brošurama sa savetima o tome kako iskoristiti slobodno vreme tokom studija, kako se pripremiti za razgovor za posao, kako se umrežavati, koje su veštine tražene na tržištu rada, kako tražiti posao, kako donositi odluke itd.  Pozivamo studente da pronađu INFOPUNKT CzRK na svom fakultetu i upoznaju se sa temom aktuelnog CzRK edu-postera "Kako da napišem dobar CV?"