„JobFair 14 – Kreiraj svoju budućnost!“ 3-4. novembar 2014

Sajam poslova i stručnih praksi za studente i diplomce tehničko-tehnoloških fakulteta „JobFair 14 – Kreiraj svoju budućnost!“ održaće se jubilarni, deseti put, 3. i 4. novembra ove godine u Zgradi tehničkih fakulteta u Beogradu, Bulevar kralja Aleksandra 73.

Studentske organizacije BEST Beograd i EESTEC LK Beograd će i ove godine posetiocima predstaviti mogućnosti zaposlenja i razvoja profesionalnih karijera u kompanijama koje posluju u našoj zemlji.

Sajam studentima nudi priliku da besplatno prisustvuju radionicama i predavanjima o tome koja znanja i veštine je potrebno da razvijaju kako bi se bolje zaposlili nakon završenih studija.

Studenti će moći da se na jednom mestu upoznaju sa značajnim brojem kompanija iz tehničko-tehnoloških struka, saznaju više o poslovima i praksama u ponudi.

Centar za razvoj karijere biće prisutan na sajmu sa štandom i održaće studentima radionicu na temu planiranja karijere tokom studija.

Više informacija pogledajte ovde ili posetite stranicu manifestacije: http://www.jobfair.rs/student/