Održano predavanje Univerzitetskog Centra za razvoj karijere na FON-u - SAVETI I IDEJE ZA RAZVOJ KARIJERE

Beograd, 20.novembar 2014. - Danas je na Fakultetu organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu održano predavanje Univerzitetskog centra za razvoj karijere (CzRK) pod nazivom “Saveti i ideje za razvoj karijere” u sali 105 od 10 do 12 časova.

Studenti su mogli da saznaju koje usluge i programi CzRK–a im stoje na raspolaganju tokom studija i po diplomiranju, kako na najbolji način iskoristiti sajam za uspostavljanje kontakta sa poslodavcem, zbog čega raditi u malim i srednjim preduzećima? Gde i kako ih naći? Koje su prednosti i nedostaci rada u velikim  multinacionalnim kompanijama? Zašto preduzetništvo i kako do realizacije biznis ideje?

Ovom prilikom studenti su se upoznali sa predstavnicima CzRK-a čija je osnovna uloga da pomaže studentima Univerziteta u Beogradu u razvoju onih znanja i veština koje će im biti od značaja pri zapošljavanju; da pomogne u sticanju radnog iskustva tokom studiranja i saznanja o svetu poslovanja, te da pripremi studenate za uspešni prelazak na sledeći nivo razvoja karijere nakon diplomiranja.