CzRK na desetogodišnjici sajma poslova za studente i diplomce tehničko-tehnoloških fakulteta "JobFair - Kreiraj svoju budućnost!"

Београд, 14. новембар 2014 – У Свечаној сали Грађевинског факултета Универзитета у Београду званично је обележена завршница десетог јубиларног сајма послова за студенте и дипломце техничко-технолошких факултета - "JobFair - Креирај своју будућност!".

Овом приликом, окупили су се представници компанија, универзитета, институција, алумни и пријатељи пројекта да заједно прославе јубилеј и изразе захвалност свим оним институцијама и појединцима који су током претходних година пружали подршку и вредно сарађивали на константном унапређењу овог пројекта.

Уводни део Гала вечери протекао је у подсећању на почетке JobFair-а, напредак и резултате у протеклих десет година. Студенти волонтери из две студентске организације - BEST и EESTEC успели су, уз дугогодишњу подршку факултета, универзитета, компанија и институција, да изграде један од највећих и најпрепознатљивијих сајмова запошљавања националног карактера.

Након обраћања господина Горана Шеховића, представника BEST-а и EESTEC-а и организатора првог JobFair-а, организациони тим овогодишњег сајма уручио је плакете дугогодишњим пријатељима сајма. Том приликом и представницима Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду уручена је плакета за изузетан допринос пројекту, сарадњу и подршку током низа година. Својим присуством прославу јубилеја увеличали су и чланови колегијума Електротехничког факултета на челу са деканом проф. др Бранком Ковачевићем.

Да подестимо, овогодишњи десети по реду Сајам је посетило око 4000 студената и дипломаца у потрази за првим послом или праксом. Такође, нове запослене тражило је преко 30 компанија. Центар за развој каријере и будућим организаторима сајма жели пуно успеха, нових јубилеја и сјајних резултата!