Održana radionica “Upravljanje vremenom” na Matematičkom fakultetu

Beograd, 10.decembar 2014. - Centar za razvoj karijere danas je organizovao radionicu “Upravljanje vremenom” u sali 821 na Matematičkom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Radionicu je vodila Sonja Jovanović, direktor sektora za ljudske resurse kompanije Ernst & Young.

Studenti su tokom radionice mogli da saznaju zašto je upravljanje vremenom jedna od značajnih veština u poslovnim ali i drugim životnim okolnostima, više o značaju samodiscipline u upravljanju vremenom, o Kovejevoj matrici upravljanja vremenom, koje su efikasne metode i tehnike organizovanja sopstvenog vremena i prioriteta i kako prepoznati uobičajene situacije gubljenja vremena.

Na radionici je učestvovalo 30 studenata sa Matematičkog, Biološkog, Hemijskog, Fizičkog, Fakulteta za fizičku hemiju, Šumarskog, Fakulteta bezbednosti, Fakulteta političkih nauka, Građevisnkog, Geografskog, Farmaceutskog, Saobraćajnog i Medicinskog fakulteta.

Zbog velikog interesovanja i broja prijavljenih studenata zainteresovanih za ovu radionicu Centar za razvoj karijere će nastojati da do kraja decembra organizuje još dve radionice kako bi svi koji su se prijavili imali prilike da učestvuju. Informacija o dodatnim terminima biće naknadno objavljena.

foto galerija