Održana promocija i prezentacija Centra za razvoj karijere na Rudarsko-geološkom fakultetu

Beograd, 4. decembar 2014.  - Danas je na Rudarsko-geološkom fakultetu organizovana promocija Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Predstavnici Centra za razvoj karijere su od 11 do 14 časova  bili studentima na raspolaganju za sva pitanja u holu u blizini novopostavljenog infopunkta, a u amfiteatru je od 12 časova organizovana prezentacija.

Studenti su imali prilike da se upoznaju sa predstavnicima Centra koji su im  predstavili ulogu i delatnosti Centra, objašnjavali kako da se upišu na mejling listu i pružali više informacija o programima koji se organizuju tokom cele godine.

Centar za razvoj karijere je u saradnji sa Rudarsko-geološkim fakultetom postavio info- punkt u prostorije fakulteta 24.10. 2014. godine u okviru Tempus projekta CareerS. Infopunkt  treba da doprinese boljoj informisanosti studenata o karijernom vođenju i savetovanju na univerzitetu i dostupnim servisima. Na ovom mestu Centar će izlagati različite postere obrazovnog karaktera i materijale za poneti na polici koja će se dopunjavati brošurama o aktuelnim programima Centra i brošurama sa savetima o tome kako iskoristiti slobodno vreme tokom studija, kako se pripremiti za razgovor za posao, kako se umrežavati, koje su veštine tražene na tržištu rada, kako tražiti posao, kako donositi odluke itd.

Pozivamo studente da na Info-punktu pogledaju aktuelni poster "Kako napisati dobar CV".