Održan promo dan Centra za razvoj karijere na Fakultetu bezbednosti

Beograd, 22. decembar 2014. - Danas je organizovana promocija Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata za studente Fakulteta bezbednosti. Predstavnici Centra za razvoj karijere bili su u holu na raspolaganju studentima i delili informacije i brošure na desku u blizini već postavljenog info-punkta. Infopunkt je dopunjen najnovijim materijalima za studente.

Centar za razvoj karijere je 24.10.214. godine postavio Infopunkt  koji je smešten na ulazu u holu fakulteta i treba da doprinese boljoj informisanosti studenata o karijernom vođenju i savetovanju na univerzitetu i dostupnim servisima. Na ovom mestu Centar će izlagati različite postere obrazovnog karaktera i materijale za poneti na polici koja će se stalno dopunjavati brošurama o aktuelnim programima Centra i brošurama sa savetima o tome kako iskoristiti slobodno vreme tokom studija, kako se pripremiti za razgovor za posao, kako se umrežavati, koje su veštine tražene na tržištu rada, kako tražiti posao, kako donositi odluke itd. Postavljanje info-punktova omogućemo zahvaljujući Tempus projektu CareerS.