CzRK radionica UPRAVLJANJE VREMENOM

U utorak, 24. marta od 14.30 do 16.30 u sali 16 u zgradi Rektorata biće organizovana radionica "Upravljanje vremenom".

U današnje vreme, kada smo preokupirani velikim brojem informacija i zadataka, jako je važno biti dobro organizovan i iskoristiti vreme na najbolji mogući način. Na ovoj radionici studenti će naučiti konkretne metode koje će im pomoći da bolje organizuju sopstveno vreme. Takođe, biće reči o glavnim problemima koji se tiču organizacije vremena (kao što su na primer odlaganje obaveza, kako se izboriti sa različitim distraktorima ) i načinima za njihovo rešavanje. Učesnici će na radionici steći znanja o tome kako da svoje vreme koriste racionalno i efikasno, a samim tim biće bolje pozicionirani na tržištu rada, gde je ova veština vrlo cenjena.

Radionicu vodi saradnica Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu Anica Cvetković, dugogodišnji vršnjački edukator u oblasti prevencije HIV-a. Trenutno se, kao aktivni član organizacije Balkans let’s get up! bavi edukacijom i osnaživanjem mladih koji žele da doprinesu razvoju svojih lokalnih zajednica.

Prijavite se popunjavanjem formulara na sledećem linku http://goo.gl/forms/xYqnK0TXNe

Rok za prijave je petak, 20.03. u 12h, a izabrani učesnici biće obavešteni email-om do 17h istog dana.

Dobrodošli!