Radionica CzRK na Mašinskom fakultetu: Donošenje karijernih odluka - Beogradski dani inženjera

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovao je 12.marta 2015. godine na Beogradskim danima inženjera – EBEC Beograd u edukativnom programu za studente tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta Univerziteta u Beogradu radionicom “Donošenje karijernih odluka”.

Radionica je održana na Mašinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Studenti su imali prilike da, kroz predavanje, testiranje, razne dijagrame i diskusiju utvrde svoj stil donošenja odluka, prepoznaju snage i slabosti tog stila, istraže faktore koji utiču na njihove odluke i nauče kako da što kvalitetnije vrše izbor između više karijernih opcija. Tokom radionice studenti su popunjavali radne listove u kojima su napravili šeme, koje im mogu poslužiti kao smernice u daljem karijernom planiranju i nastavku karijernog odlučivanja.

Radionicu je održala Milena Vujović, psiholog, savetnik za studente i diplomce Centra.