Vip bira buduće Vip studentei Vip mastere! Otvoren konkurs od 23.marta do 10.aprila!

Ako veruješ u sebe, svoje kvalitete i potencijal, želiš da nastaviš sa školovanjem, da radno iskustvo stekneš u jednoj od najvećih telelekomunikacionih kompanija u regionu i radiš sa vrhunskim stručnjacima, onda je "Budi Vip" pravi izbor za tebe!

Kompanija Vip mobile ti u okviru novog koncepta studentskih praksi nudi mogućnost da stekneš dragoceno radno iskustvo u najbrže rastućoj industriji. Sada su ti na raspolaganju četiri različita programa, Budi Vip student, Budi Vip master, Budi Vip partner i Budi Vip talenat.

Konkurs za prijavu na „Budi Vip student“ i „Budi Vip master“ programe otvoren je od 23. marta do 10. aprila 2015. godine.

10 Vip studenata i 10 Vip mastera, izabranih kroz dinamičan proces selekcije u tri faze dobiće priliku da tokom leta provede dva meseca plaćene prakse u kompaniji Vip mobile.

Sve informacije o načinu prijavljivanja i procesu selekcije možeš naći na sajtu www.jasamvip.rs.