14.30h „KARIJERA I JA“ na Šumarskom fakultetu - Radionica „Simulacija intervjua“ + kompanija Eurosalon fabrika u gostima CzRK-a

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu i studenti TMP-a vas pozivaju na radionicu „Simulacija intervjua“ i predstavljanje programa prakse za studente smera Prerada drveta i Tehnologija, menadžment i projektovanje nameštaja i proizvoda od drveta, kompanije „Eurosalon fabrika“ u okviru aprilskog programa „KARIJERA I JA“. Program se održava u ponedeljak, 16.aprila 2015. u Sali za sednice od 14.30 do 17 časova na Šumarskom fakultetu.

U prvom satu susreta će se učesnicima obraditi Vedran Malešević, HR kompanije „Eurosalon fabrika“ koji će tom prilikom predstaviti novi program tromesečne prakse namenjen studentima smera PD i TMP.

Ako nikad niste bili na razgovoru za posao ili idete često ali niste sigurni da li se predstavljate u najboljem svetlu, dođite na radionicu (15.30 – 17.00) gde ćete imati priliku da saznajte kako izgleda i koja su najčešća pitanja koja se postavljaju na intervjuu za posao u nastavi stranih jezika, a najhrabriji će se oprobati u simulaciji intervjua i nakon istog dobiti povratnu informaciju i savet kako da poboljšaju svoj nastup. Radionicu će držati Jelena Kurjak i Milena Vujović, koordinatorke programa iz Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu. Poziv za radionicu je otvoren za sve studente Šumarskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.