Dani prakse na FON-u

Savez studenata Fakulteta organizacionih nauka (SSFON) tradicionalno organizuje projekat Dani prakse namenjen studentima, kao i diplomcima različitih fakulteta. Projekat će se održati na Fakultetu organizacionih nauka, u periodu od 15. do 16. aprila 2015. godine, između 10 i 16h. Cilj projekta je da studenti ostvare kontakt sa predstavnicima kompanija, koje nude obavljenje prakse u različitim oblastima.

Prisustvo ove godine potvrdili su kompanija Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers (PwC), ComTrade, MK Group, Zepter International,High Tech Engineering Center (HTEC), Deloitte, Pharmanova, škola stranih jezika Kontext, i mnoge druge.

Pozivamo vas da posetite štand Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu (CzRK) i upoznate se sa našim aktivnostima i dostupnim servisima.

Tim CzRK-a podržao je ove godine projekat "Dani prakse" realizacijom radionice posvećenu pisanju biografije i motivacionog pisma 7.aprila 2015.godine.