POSETA KOMPANIJI: Hotel Hyatt

Beograd, 13.maj 2015 - Univerzitetski Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizovao je danas posetu hotelu “Hyatt” za studente i diplomirane studente Univerziteta u Beogradu.

Domaćin studentima u obilasku hotela bila je Maja Knežević, diplomirani filolog i trening menadžer, koja je na zanimljiv način uspela da predstavi i dočara život hotela i prostorije u njemu. Tokom prvog dela posete studenti su obišli prostorije namenjene zaposlenima, kao što su biblioteka i kutak sa kompjuterima, kantina, odeljak za uniforme i da čuju o istoriji hotela, strukturi zaposlenih i načinima na koje trening menadžer uspeva da ih svakodnevno unapređuje i čini zadovljnim u obavljanju posla.

Nakon toga, studenti su imali prilike da posete prostorije za goste: spa centar i teretanu hotela, VIP odeljak, standardnu sobu i apartman hotela.

U jednoj od sala hotela za studente je organizovano posluženje, gde su im se obratili i generalni direktor hotela Hom Parviz, finansijski direktor Miloš Nedović, direktor personala i obuke Zoran Milošević, supervizori u sektoru hrane i pića Nevena Tomić i Luka Papić i praktikanti. Iz prve ruke su mogli da saznaju o njihovim počecima i radnim iskustvima i da nauče šta je sve potrebno za funkcionisanje hotela i njegovo pozicioniranje na tržištu. Sve to je podstaklo studente da postave mnogobrojna pitanja i zatraže savete u vezi sa intervjuima za posao, selekcijom kandidata, a mnogi su pokazali interesovanje za praksu i posao u hotelu.

NAJAVA

Univerzitetski Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje posetu hotelu “Hyatt” za studente i diplomirane studente Univerziteta u Beogradu. Poseta će se održati u sredu, 13. maja 2015. u periodu od 10:15 do 13h.

Posetioci će imati priliku da obiđu službeni i javni prostor, kao i sobe jednog od najluksuznijih hotela u Beogradu, i da razgovaraju sa zaposlenima koji imaju raznovrsna iskustva u karijeri, u zemlji i u inostranstvu. Tim koji dočekuje posetioce čine: generalni direktor, direktor personala, direktor finansija, trening menadžer, supervizori u sektoru hrane i pića i praktikanti.

Poseta je otvorena za sve studente i diplomce Univerziteta u Beogradu, a prednost imaju studenti Filološkog, Ekonomskog, Geografskog, Mašinskog, Fakulteta političkih nauka i Fakulteta organizacionih nauka.

Broj mesta je ograničen. Prijavljivanje traje do 08. maja 2015.

Formular za prijavljivanje je na sledećem linku: http://goo.gl/forms/iygYNNum18