Održana radionica "Planiranje vremena"

Beograd,  15.5.2015. – Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizovao je danas radionicu „Planiranje vremena“ u sali 16 zgrade Rektorata. Radionicu je vodila Anica Cvetković, dugogodišnji vršnjački edukator u oblasti prevencije HIV-a i aktivni član organizacije Balkans let’s get up! u okviru koje se bavi edukacijom i osnaživanjem mladih koji žele da doprinesu razvoju svojih lokalnih zajednica.

Studenti su imali prilike da iznesu svoje probleme u vezi sa organizovanjem vremena, kao što su odlaganje učenja ili drugih obaveza i da saznaju na koji način mogu uspešno da ih reše. Takođe, mogli su da se upoznaju sa različitim metodama planiranja vremena i da ih primene na svojebuduće ciljeve, kako bi naučili da postavljaju prioritete i razlikuju bitne i manje bitne obaveze.

Realizaciju radionice podržala je donacijom osveženja kompanija "Nestle Adriatic S d.o.o."