KARIJERA U FARMACIJI

KARIJERA  U FARMACIJI

"Veruj u uspeh!"

Karijera u farmaciji predstavlja centralni godišnji događaj u oblasti karijernog razvoja studenata na Farmaceutskom fakultetu, biće realizovan kao dvodnevni edukativno-sajamski program koji će se održati 21. i 22. maja 2015. godine na Farmaceutskom fakultetu u Beogradu u organizaciji studenata sa Centrom za razvoj farmaceutske i biohemijske prakse i Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Cilj projekta je da se u saradnji sa farmaceutskim institucijama i kompanijama koje su spremne da ulažu u budućnost, pruži šansa mladim i ambicioznim ljudima da se upoznaju sa potrebama budućih poslodavaca i da u skladu sa svojim afinitetima i stečenim znanjima prepoznaju kompaniju/ustanovu sa kojom bi započeli svoju uspešnu poslovnu karijeru. Takođe, cilj projekta je da studentima približi nove tendencije i aktuelnosti iz sveta farmacije i da kroz edukativan segment (predavanja, prezentacija i specijalizovanih edukativnih radionica kompanija) omogući da steknu nova znanja i veštine. Studenti i mladi diplomci Farmaceutskog fakulteta dostavljaju na e-mail karijera@pharmacy.bg.ac.rs svoj elektronski CV u karijernu bazu Farmaceutskog fakulteta.

Prvog dana događaja u holu fakulteta studentima će na raspolaganju biti CV klinika i karijerni info desk. Studenti, budući magistri farmacije, će imati priliku da se bliže upoznaju sa koracima koje prolaze na putu do prvog zaposlenja kao i sa načinom selekcije kandidata kroz simulaciju intervjua za posao.

Drugog dana, pored otvaranja događaja, biće organizovan sajam poslova i praksi. Na štandovima u izložbenom prostoru hola Farmaceutskog fakulteta učešće će uzeti kompanije i institucije iz oblasti farmacije koje će predstaviti svoju ponudu studentima i mladim diplomcima Farmaceutskog fakulteta. Nakon bogatog sadržaja karijernog događaja planiran je i humoristički program i nagradna igra posle čega će biti priređeno posluženje.

"Karijera u farmaciji" kao centralni godišnji događaj u oblasti karijernog razvoja studenata Farmaceutskog fakulteta biće realizovan kao dvodnevni edukativno-sajamski program koji će se održati 21. i 22. maja 2015. godine na Farmaceutskom fakultetu u Beogradu u organizaciji Centra za razvoj farmaceutske i biohemijske prakse i Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Prijava za učešće na događaju studenata i mladih diplomaca je obavezna do četvrtka 14. maja na sledećem link-u.

Posetite stranicu „Karijera u farmaciji“ na facebook-u.