Ćaskajmo o karijeri, Radionica Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu u SKC-u

U sredu, 8. jula 2015. godine od 16.00 do 18.00 u Novom prostoru Studentskog kulturnog Centra u Beogradu Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje radionicu za studente pod nazivom "Ćaskajmo o karijeri".

Studenti će imati priliku da se upoznaju sa  timom Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu i tokom ovog susreta porazgovaraju o svojim dilemama i pitanjima u vezi sa ličnim razvojem, istraživanjem mogućnosti za učenje i zapošljavanje, planiranjem karijere i upravljanjem vlastitom karijerom. Tim Centra imaće i goste  – alumniste Univerziteta u Beogradu koji će ovom prilikom biti studentima na raspolaganju za razgovor o karijeri.

Dobrodošli!

Saznajte više detalja na "event"-u na našoj Facebook stranici "Karijera i ja"