Počeo osmi ciklus programa "Kadar da budem kadar" i održana radionica "Povratna informacija - fidbek"

U ponedeljak, 15. juna 2015. godine, otvoreni su osmi i deveti ciklus programa Kadar da budem kadar u organizaciji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Direktorka Centra Dejana Lazić poželela je svim polaznicima uspešno pohađanje treninga i razgovarala sa njima na temu značaja unapređivanja prenosivih veština. Zatim je tim Centra predstavio agendu programa i približio studentima bogat program koji ih očekuje u naredne dve nedelje.

Nakon otvaranja, polaznici osmog ciklusa započeli su svoju obuku radionicom o fidbeku Dušice Ristić iz kompanije Nestle, koja je sponzor programa Kadar da budem kadar. Polaznici su imali prilike da na ovoj radionici vežbaju kako da daju i primaju povratne informacije u komunikaciji.

Narednog dana, u utorak 16. juna, Katarina Radulaški Najdenov držala je polaznicima radionicu o komunikacionim veštinama. Kroz objašnjenja o tome šta je komunikacija, kako se odvija i šta sve na nju utiče, a zatim i praktične primere i duhovite vežbe, polaznici su imali prilike da se usavršavaju na polju komunikacije. U narednom periodu, čeka ih rad na upravljanju vremenom, efikasnom donošenju odluka, prodajnim veštinama, samouverenosti i bavljenje temom preduzetništva.