Radionica AKADEMSKO PISANJE

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje radionicu “Akademsko pisanje” u četvrtak, 2. jula 2015. godine u zgradi Rektorata.

Na radionicu se mogu prijaviti studenti i diplomirani studenti Univerziteta u Beogradu koji su zainteresovani da saznaju kako mogu unaprediti pisanje seminarskih radova i na koji način se pripremiti za pisanje diplomskih i master radova. Učesnici će imati priliku da saznaju kako i gde mogu da pronađu i istraže relevantnu literaturu, koji su stilovi citiranja referenci, kakva je struktura naučnog rada.

Veština pisanja naučnih radova pomaže u razvijanju akademske karijere, stvaranju sopstvenog stila i načina izražavanja.

Prijava za učešće na radionci obavlja se popunjavanjem kratkog formulara

Rok za prijavu je 30.06.2015.

O statusu prijave studenti će biti obavešteni putem telefona ili elektronske pošte do 1. jula 2015.