POSETA KOMPANIJI: ProCredit Bank

Beograd, 10.7.2015. - Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu je danas organizovao studentsku posetu ProCredit banci u okviru programa “Saznajte iz prve ruke”. ProCredit banku posetili su studenti završnih godina i diplomirani studenti koji su zainteresovani za Program mladih bankara - šestomesečni intenzivan uvodni kurs o teoriji i praksi bankarstva i finansija. Program uključuje teorijsku obuku u učionici u zgradi centrale banke u Beogradu, kao i praktičnu obuku koja se sprovodi u filijalama i uslužnim centrima i podrazumeva odlazak učesnika na druge lokacije. Za ovaj program mogu se prijaviti kandidati svih obrazovnih profila, a najvažnije je da dobro znaju engleski jezik, da su motivisani, istrajni i spremni da borave van mesta stanovanja.

U okviru posete banci studenti su obišli neke od prostorija i slušali prezentaciju mladih polaznika programa. Mladi bankari su potencijalnim budućim kolegama objasnili kako funkcioniše program, sa kojim izazovima su se suočavali i koje benefite su imali tokom pohađanja. Posebno su istakli druženje, rad u timu, putovanja po zemlji i regionu, učenje i usavršavanje, ali i neophodnost dobrog upravljanja vremenom i snagu volje kako bi se savladali svi zadaci i izazovi. Direktor odeljenja operativne podrške Andrijana Dragićević studentima je predstavila poslovanje banke, a zatim su Nenad Milosavljević i Dijana Pateros iz odeljenja za ljudske resurse popričali sa studentima o selekciji kandidata. Na kraju, studenti su obišli samouslužne zone 24/7, kada im je Miodrag Jovanović, službenik za unapređenje kvaliteta usluge,  detaljno objasnio funkcionisanje ovih zona.

Detaljnije informacije o programu i načinu prijavljivanja dostupne su na strani https://www.procreditbank.rs/strana/2351/program-mladih-bankara

NAJAVA

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje u petak, 10. jula posetu kompaniji ProCredit Bank. Studenti završnih godina i diplomirani studenti imaće prilike da saznaju detalje o Programu mladih bankara, šestomesečnom intenzivnom uvodnom kursu o teoriji i praksi bankarstva i finansija. Studenti će o ovom programu slušati od samih polaznika – mladih bankara koji su trenutno na obuci. Takođe, posetiocima će se obratiti i članovi iz izvršnog odbora i sektora ljudskih resursa. Poseta uključuje obilazak trezora, ekspoziture u kojoj rade savetnici i savremenog sistema samouslužnih zona 24/7.

Program mladih bankara otvoren je za diplomirane studente svih fakulteta koji su motivisani za bankarstvo, a prednost imaju oni koji dobro poznaju engleski jezik i koji su fleksibilni u pogledu mesta stanovanja.

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite za posetu i detaljnije se upoznate sa uslovima za početak profesionalnog angažmana u ProCredit Banci, potrebno je da popunite formular koji se nalazi na sledećem linku http://goo.gl/forms/Gx6DvHvU8Z