Dani dobrodošlice studentima grada Beograda – Welcome days- 29. i 30. septembra u Studentskom domu Karaburma

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata učestvovaće i ove godine na "Danima dobrodošlice studentima grada Beograda – Welcome days".

Dani dobrodošlice studentima grada Beograda – Welcome days je manifestacija u organizaciji Saveza studenata Beograda sa ciljem da se prvenstveno brucošima, a potom i ostalim studentima predstave svi sadržaji grada Beograda u oblasti kulture, obrazovanja, sporta, zdravstva, zabave i ostalim oblastima koje su od interesovanja za studente.

Welcome days se ove godine održava 29. i 30. septembra u Studentskom domu Karaburma.

Dani dobrodošlice će obuhvatiti mnogobrojne kulturno – zabavne sadržaje kao i nekoliko nagradnih igara i kvizova tokom kojih studenti osvajaju vredne nagrade koje dodeljuju partneri organizacije i Savez studenata Beograda. Prethodne godine na manifestaciji Welcome days se predstavilo više od 40 izlagača, a učešće je uzelo više od 1000 studenata.