Održana edukativna radionica “Donošenje karijernih odluka”

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovao je u realizaciji edukativnog programa za mlade osobe sa invaliditetom koji je održan u periodu od 5. do 10. oktobra 2015. u okviru projekta “Aktivacijom do inkluzije u zapošljavanju” koji sprovodi udruženje Foruma mladih sa invaliditetom.

Edukativnu radionicu “Donošenje karijernih odluka” 6.oktobara 2015. godine održala je psiholog Milena Vujović, koordinatorka programa karijernog obrazovanja u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata.

Polaznici radionice imali su prilike da se upoznaju sa procesom donošenja odluka, faktorima koji na njega utiču, kao i da unaprede svoje veštine odlučivanja kroz praktične vežbe. U podržavajućoj i prijateljskoj atmosferi, učesnici su osetili slobodu da se aktivno uključuju, uče jedni od drugih i zajednički rešavaju probleme. Na kraju radionice, izrazili su zadovoljstvo naučenim i motivisanost da nastave da osvešćuju i unapređuju svoje veštine.

Na sajtu Centra za razvoj karijere u odeljku V-savetnik možete pronaći korisne tekstove i resurse u vezi ove teme. >>LINK.