Održana radionica na engleskom jeziku “Social Media and Your Professional Profile”

ODRŽANA RADIONICA NA ENGLESKOM JEZIKU „SOCIAL MEDIA AND YOUR PROFESSIONAL PROFILE“

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Taviom Tomlinson-Pajčić, specijalistom za e-learning organizovao je u utorak, 17.novembra 2015. radionicu „Social Media and Your Professional Profile“. Studenti su tokom radionice saznali zašto je onlajn profesionalni profil neophodan, kako ga napraviti na najkvalitetniji mogući način i efektivno koristiti u razvoju karijere.

Konkretno, Tavia je detaljno objasnila kako efektivno koristiti profil u razvoju karijere i vizuelno pokazala kako izgleda i funkcioniše „LinkedIn“. Takodje studenti su imali priliku da pitaju sve što im nije bilo jasno i aktivno  učestvuju u kreiranju i sređivanju svojih profila.

Radionici su prisustvovali studenti sa različitih fakulteta Univerziteta u Beogradu. Prema ocenama učesnika, radionica je bila korisna i uspešna.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata poziva studente završnih godina i diplomirane studente Univerziteta u Beogradu da se prijave da pohađaju radionicu “Social Media and Your Professional Profile” koja će se održati u utorak, 17.11.2015. godine u zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu. Rok za prijave je 12.11.2015.

Učesnici radionice imaće priliku da saznaju zašto je online profesionalni profil neophodan, kako ga napraviti na najkvalitetniji mogući način i efektivno koristiti u razvoju karijere. Predavač Tavia Tomlinson-Pajčić, specijalista za e-learning, držaće radionicu na engleskom jeziku, te je poznavanje engleskog jezika nužan uslov za učešće. Broj učesnika je ograničen, te je neophodno prijaviti se popunjavanjem upitnika http://goo.gl/forms/AKJRfCNA2e

O statusu prijave kandidati će biti obavešteni putem telefona ili elektronske pošte.