Održana radionica "Umreži se, poveži se" na Mašinskom fakultetu

Центар за развој каријере Универзитета у Београду је 24.октобра 2015. у оквиру сервиса “Level Up” реализовао радионицу „ Умрежи се, повежи се“ на Машинском факултету Универзитета у Београду. Радионицу је водила Милена Димитријевић, дугогодишњи сарадник Центра за развој каријере.

Студенти су током радионице имали прилику да сазнају више о значају вештина умрежавања и провежбају како да се успешно представе и оставе добар први утисак. Такође, имали су прилику да чују више о употреби интернета и друштвених мрежа као и о корисним сајтовима и ресурсима доступним на српском интернет небу и препорукама везаним за употребу друштвених мрежа које могу бити релевантне и/или пресудне приликом запошљавања или даљег усавршавања студената.

На радионици је учествовало 30 студената различитих факултета Универзитета у Београду.

“Level Up” сервис је скуп четворочасовних радионица, у укупном трајању од два дана, осмишљен са циљем да својим учесницима приближи поступак проналажења посла и оснажи их за предстојећи сајам послова и пракси у згради техничких факултета почетком новембра „JOB FAIR 15 – Креирај своју будућност“, који организују Удружење студената технике Европе  „BEST - Београд” и Удружење студената електротехнике Европе „EESTEC - Београд“.

Радионица је реализована у склопу подршке Центра за развој каријере овом сајму и чини део програма едукативних радионица које су у понуди Центра. Ако желите да будете у току са распоредом радионица током школске године и сазнате више о другим могућностима које нуди Центар за развој каријере, позивамо вас да се упишете на мејлинг листи и пратите шта се дешава у календару на сајту www.razvojkarijere.bg.ac.rs.

Више о овој теми можете сазнати уколико посетите В-саветника на сајту Центра (http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/v-savetnik/networking).