CENTAR SE PREDSTAVIO POSETIOCIMA NA 8.SAJMU OBRAZOVANjA "ZVONCE" OKVIRU SAJMA KNjIGA

U okviru 60. Sajma knjiga održan je 8. Sajam obrazovanja - Zvonce od 28.10 do 1.11.2015. na kojem su učestvovali predstavnici uključeni u svetske, a pre svega, evropske tokove i projekte, predstavljajući savremene, kreativne programe svima koji su željni i svesni značaja znanja i obrazovanja.

Centar za razvoj karijere na Univerzitetu u Beogradu je neposredno u okviru štanda Univerziteta u Beogradu predstavio posetiocima usluge Centra i aktivnosti u koje se mogu uključiti, a koje će im pomoći u budućem profesionalnom razvoju.

Uz druženje i opuštenu atmosferu, posetioci su mogli da saznaju koja je svrha i fukcija Centra, šta se to trenutno dešava u Centru, koje su to aktuelne prilike za praksu, posao ili stipendiju, kako da se registruju na našem sajtu i dobijaju željene informacije na svoju mejl adresu. Posetioci su takođe mogli da se informišu o standardnim programima koje Centar organizuje, mogućnostima za savetovanje i pomoć koje su im na raspolaganju tokom cele godine u vezi donošenja karijernih odluka, pisanja radne biografije ili aplikacija za različite konkurse.

Za posetioce ali prvenstveno za buduće studente, studente i diplomce ovo je bila prilika da se upoznaju lično sa Centrom i aktivnostima koje Centar nudi, takođe prilika i za znatiželjne roditelje da se upoznaju šta Univerzitet nudi u pogledu pripreme studenata za tržište rada.