ODRŽAN SAJAM PRAKSI – CAREER INFO – 27. NOVEMBRA U HOLU MAŠINSKOG FAKULTETA

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovao je i ove godine na Sajmu praksi „Career Info“ koji se održao 27. novembra od 11.00 do 15.00 časova u holu Mašinskog fakulteta u organizaciji Saveza studenata Mašinskog fakulteta. Centar za razvoj karijere na Univerzitetu u Beogradu je neposredno na štandu predstavio posetiocima usluge Centra i aktivnosti u koje se mogu uključiti, a koje će im pomoći u budućem profesionalnom razvoju.

Na Sajmu su učestovovale i kompanije: „Hayatt“, „BMW“, „Work and Travel“, „MK Group“, „Air Serbia“ i  „EY“.

Uz druženje i opuštenu atmosferu, posetioci su mogli da saznaju koja je svrha i funkcija Centra, šta se to trenutno dešava u Centru, koje su to aktuelne prilike za praksu, posao ili stipendiju, kako da se registruju na našem sajtu i dobijaju željene informacije na svoju mejl adresu. Posetioci su takođe mogli da se informišu o standardnim programima koje Centar organizuje, mogućnostima za savetovanje i pomoć koje su im na raspolaganju tokom cele godine u vezi donošenja karijernih odluka, pisanja radne biografije ili aplikacija za različite konkurse.

Za posetioce ali prvenstveno za studente ovo je bila prilika da se upoznaju lično sa Centrom i aktivnostima koje Centar nudi.

NAJAVA:

SAJAM PRAKSI – CAREER INFO – 27. NOVEMBRA U HOLU MAŠINSKOG FAKULTETA

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovaće i ove godine na Sajmu praksi „Career Info“ koji se održava 27. novembra od 11.00 do 15.00 časova u holu Mašinskog fakulteta.

Manifestaciju „Career Info“ organizuje Savez studenata Mašinskog fakulteta u saradnji sa Mašinskim fakultetom Univerziteta u Beogradu. Cilj ovog projekta jeste podizanje svesti studenata Mašinskog fakulteta o mogućnostima za stručno usavršavanje i zaposlenje, koje društveno odgovorne kompanije pružaju studentima Mašinskog fakulteta.

Pozivamo sve studente zainteresovane za praksu da prisustvuju sajmu i upoznaju kompanije koje će učestvovati na sajmu. Među njima su kompanije: LG, Air Serbia, Delta Motors, Grand Motors, Hyatt, Ernst&Young, UNESCO, Medigroup, BOSCH, Ball corporation, ProCredit banka, Medic Group....

Na štandu Centra za razvoj karijere studenti će moći da se informišu o dostupnim uslugama i novostima u ponudi Centra u čijem je centru STUDENT!

Dobrodošli!