Održan Sajam praksi na Poljoprivrednom fakultetu

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovao je na Sajmu praksi „Career Info“ koji se održao 3. decembra od 11.00 do 13.00 časova na Poljoprivrednom fakultetu u organizaciji IAAS (Međunarodna organizacija studenata poljoprivredne i srodnih nauka). Centar za razvoj karijere na Univerzitetu u Beogradu je neposredno na štandu predstavio posetiocima usluge Centra i aktivnosti u koje se mogu uključiti, a koje će im pomoći u budućem profesionalnom razvoju

Na Sajmu su učestvovale i kompanije: Zeleni hit, ProCredit Banka, Work&Travel

Uz druženje i opuštenu atmosferu, posetioci su mogli da saznaju koja je svrha i funkcija Centra, šta se to trenutno dešava u Centru, koje su to aktuelne prilike za praksu, posao ili stipendiju, kako da se registruju na našem sajtu i dobijaju željene informacije na svoju mejl adrese. Posetioci su takođe mogli da se informišu o standardnim programima koje Centar organizuje, mogućnostima za savetovanje i pomoć koje su im na raspolaganju tokom cele godine u vezi donošenja karijernih odluka, pisanja radne biografije ili aplikacija za različite konkurse.

Za studente ovo je bila prilika da se upoznaju lično sa Centrom i aktivnostima koje Centar nudi.

NAJAVA:

SAJAM PRAKSI – CAREER INFO – 3. DECEMBRA NA POLJOPRIVREDNOM FAKULTETU

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovaće na Sajmu praksi „Career Info“ koji se održava 3.decembra od 11.00 do 15.00 časova na Poljoprivrednom fakultetu.

Manifestaciju „Career Info“ organizuje IAAS (Međunarodna organizacija studenata poljoprivrede i srodnih nauka) u saradnji sa Poljoprivrednim fakultetom Univerziteta u Beogradu. Cilj ovog projekta jeste podizanje svesti studenata Poljoprivrednog fakulteta o mogućnostima za stručno usavršavanje i zaposlenje, koje društveno odgovorne kompanije pružaju studentima Poljoprivrednog fakulteta.

Pozivamo sve studente zainteresovane za praksu da prisustvuju sajmu i upoznaju kompanije koje će učestvovati na sajmu: ProCredit Banka, Work&Travel, Zeleni hit i druge.

Na štandu Centra za razvoj karijere studenti će moći da se informišu o dostupnim uslugama, novostima i ponudi Centra, čija je glavna aktivnost pomoć STUDENTIMA.

Dobrodošli!