Održana radionica na Pravnom fakultetu: "Kako se predstaviti poslodavcu?"

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu održao je za studente Pravnog fakulteta u sredu, 16.12. 2015. radionicu „Kako se predstaviti poslodavcu“ na kojoj je učestvovalo 25 studenata. Radionica je bila namenjena studentima završnih godina, koji su imali priliku da nauče kako da napišu dobru biografiju, motivaciono pismo i kako da se pripreme za intervju.

Radionicu je vodila Jelena Kurjak, koordinator programa karijernog informisanja i savetovanja.

Organizacijom ove radionice Centar za razvoj karijere podržao je realizaciju projekta „Uposli Pravni“ koji je pokrenuo Odbor za seminare, prakse, lokalnu i međunarodnu saradnju pri Studentskom parlamentu Pravnog fakulteta – LUMNIS.