Organizovana poseta kompaniji SITEL

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata u saradnji sa kompanijom “Sitel” orgranizovao je posetu kompaniji u petak, 19.02.2016. za studente Univerziteta u Beogradu. Studenti su imali prilike da se upoznaju sa ciljevima i načinom rada „Sitel”-a, sa prilikama za zapošljavanje i napredovanje, sa prostorijama i uslovima u kojima se radi i veštinama koje se stiču tokom rada. U neformalnoj atmosferi, ćaskajući sa menadžerima i ostalim zaposlenima, studenti su postavljali pitanja o svemu što ih zanima, a zainteresovani za rad u ovoj kompaniji ostvarili su kontakt sa HR službom u cilju konkurisanja za posao.

Neki od komentara studenata su:

“Značajno mi je bilo da se upoznam sa delatnošću firme, načinom rada, ali i samim zaposlenima koji su govorili o svom iskustvu”.

“Poseta kompaniji je korisno iskustvo zato što se sazna dosta novih stvari koje te navode na dalja razmišljanja.”

“Informacije koje nisam mogla sama nigde da nađem, dobila sam od zaposlenih na prezentaciji.”

“Saznao sam kako funkcioniše jedna kompanija koja je idealna za početak karijere jer ne zahteva pređašnje radno iskustvo. Poseta je bila zanimljiva jer smo bili u prilici da posetimo radni prostor koji nije dostupan javnosti”.

Poseta kompaniji je sastavni deo programa poseta kompanijama koju Univerzitet u Beogradu - Centar za razvoj karijere realizuje motivisan nastojanjem da što veći broj studenata i mladih diplomaca Univerziteta u Beogradu stekne saznanja o savremenom poslovanju u direktnom kontaktu sa vodećim kompanijama u zemlji i polazeći od potrebe da koncept društveno odgovornog poslovanja postane integralni deo poslovnih strategija što većeg broja preduzeća u Srbiji.  Program se realizuje od 2008.godine.

NAJAVA: 03.02.2016. – Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u petak, 19.02.2016. organizuje posetu jednoj od vodećih kompanija u oblasti pružanja korisničke podrške – kompaniji SITEL SBA d.o.o. Ova kompanija pruža podršku korisnicima različitih proizvoda i usluga za 25 zemalja, broji više od 600 zaposlenih i komunicira sa korisnicima na 12 stranih jezika.

Posetioci će imati prilike da obiđu prostorije kompanije, dožive kako u njoj izgleda prosečan radni dan, razgovaraju sa zaposlenima, saznaju više o mogućnostima za zapošljavanje i napredovanje u njoj, procesu selekcije kandidata, kao i funkcionisanju njenog tima.

Poseta je otvorena za studente i diplomirane studente Filološkog, ali i drugih fakulteta, ukoliko poseduju aktivno znanje stranih jezika. Broj mesta je ograničen, te je neophodna prijava za posetu putem linka http://goo.gl/forms/98PSsjXW2g

Prijavljivanje traje do 16.02.2016. a zainteresovani kandidati će o statusu prijave biti obavešteni putem telefona ili elektronske pošte.