RADIONICA: KREIRANJE LIČNOG BRENDA: CzRK na Career Days WORKSHOPS 2. marta

Career Days je najveći sajam edukacije, praksi i poslova koji ima uspešnu tradiciju dugu 22 godine. Career Workshops su radionice u sklopu ovog projekta koje će biti održane 02. i 03. marta u prostorijama opštine Vračar. Kroz 8 radionica tokom ova dva dana učesnici će biti u prilici da nauče kako da kreiraju svoj imidž i odnos prema društvu, kako da se lakše organizuju i efikasnije iskoriste svoje vreme. Cilj radionica je da omogući studentima da steknu veštine koje će im pomoći da efikasnije završe studije i uspešno započnu svoju karijeru. Učestvovanje na radionicama je besplatno i na kraju dana učesnici dobijaju sertifikat za radionicu kojoj su prisustvovali. Prijave za radionice su obavezne i možete se prijaviti na sledećem linku: http://bit.ly/1KL7lhJ

OPISI RADIONICA:

Centar za razvoj karijere
Tema: Lični brend
Na ovoj radionici učesnici će moći da čuju više o tome kako da se na najbolji način predstavljaju u svom okruženju i kako da ostave dobar utisak na druge. Naučiće kako na najbolji način da se samopredstave da bi bili primećeni na onakav način kakav žele. Takodje, dobiće informacije o tome zbog čega je bitno da pored gradjenja svog imiđza medju ljudima koji ih okružuju, vode računa kako se predstavljaju na društvenim mrežama.

Miloš Pistolić
Tema: Upravljanje vremenom
Na ovoj radionici će učesnici moći da čuju više o tome kako da budu što produktivniji u toku dana i da iskoriste vreme na najbolji mogući način. Saznace koje su dve osnovne komponente upravljanja vremenom, koje su to stvari koje se uglavnom zanemaruju kada je u pitanju organizacija vremena i koje su to zamke u koje uglavnom upadamo kada je u pitanju uparavljanje vremenom i kako ih izbeci. Radionica će trajati 90 minuta i broj mesta je ograničen.

Škola Intelektualnih veština
Tema: Efikasno učenje i tehnike učenja
Na ovoj radionici će posetioci moći da nauče konkretne tehnike koje će im pomoći da nauče što više za što manje vremena. Ove tehnike ce moći da primene čim se završi predavanje.

Neva Rajković
Tema: Kreiranje uspeha
Učesnici na ovom treningu će moci da nauče kako da definišu sopstveni pojam uspeha, preispitaju svoja i tuđa očekivanja, pretvore želje u konkretne rezultate, formulišu svoje ciljeve na pravi način, nauče korake koji će ih garantovano dovesti do uspeha, povećaju samopouzdanje i poboljšaju odnose sa ljudima u svom okruženju. Ovim treninzima je prisustvovalo preko 1300 ljudi. Učesnici će dobiti konkretne alate koji će im pomoći da ostvare svoje snove.

Mirjana Beara
Tema: Trema prilikom javnog nastupa
Na ovom treningu učesnici će dobiti priliku da nauče konkretne tehnike koje ce ima pomoći da se oslobode treme pred javni nastup. Moći će da razumeju uzroke treme, nauče načine da se opuste pred javni nastup i i razviju samopouzdanje i sigurnost u nastupu.