OTVOREN POZIV ZA PRIJAVLJIVANJE ZA OBAVLJANJE STRUČNE PRAKSE TOKOM 2016.GODINE U KOMPANIJI TELEKOM SRBIJA. 80 MESTA. PRIJAVE DO 13.MARTA

22.2.2016. - Kompanija Telekom Srbija u saradnji sa Centrom za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu otvorila je poziv za prijavljivanje za obavljanje stručne prakse tokom 2016. godine. Predviđeno je da tokom 2016. godine bude organizovana praksa za 80 studenata završnih godina prvog stepena studija, koji imaju prosek studija iznad 8,00. Potrebni obrazovni profili: telekomunikacije, računarska tehnika, informacioni sistemi i tehnologije, programiranje, statistika i informatika, marketing, menadžment. Rok za prijave: 13.mart 2016.

Obaveštavamo vas da je kompanija Telekom Srbija otvorila poziv za obavljanje obavezne stručne prakse za studente Univerziteta u Beogradu tokom 2016. godine.

Obavezna stručna praksa se obavlja na osnovu utvrđenog nastavnog plana i programa, a za svakog studenta na praksi biće obezbeđena mentorska podrška. Predviđeno trajanje prakse je do mesec dana, a početak prakse biće definisan u dogovoru mentora i studenta.

Pozivaju se studenti sa Elektrotehničkog fakulteta (Telekomunikacije, informacioni sistemi, Računarska tehnika i informatika), Saobraćajnog fakulteta (Telekomunikacije), Fakulteta organizacionih nauka (menadžment, Informacioni sistemi i tehnologije), Matematičkog fakulteta (programiranje), Filozofskog fakulteta (psihologija), Fakulteta političkih nauka (komunikologija) i Ekonomskogfakulteta (Finansije, bankarstvo i osiguranje, Računovodstvo, revizija i finansijsko upravljanje) da se prijave za realizaciju stručne prakse.

Realizacija obavezne stručne prakse će se, na osnovu potpisanog Ugovora o saradnji između kompanije Telekom Srbija i Univerziteta u Beogradu obaviti preko Univerzitetskog centra za razvoj karijere i savetovanje studenata koji će prikupljati prijave i obaviti predselekciju.

Za prijavljivanje za praksu potrebno je da studenti pošalju svoju biografiju i overen i potpisan uput za praksu koji izdaje fakultet sa naznačenim željenim periodom obavljanja prakse i dužinu trajanja prakse koja je predviđena studijskom programom. Napominjemo da Telekom Srbija zadržava pravo da odbije zahtev studenta usled obimnosti posla u određenom periodu godine.

Način prijave: Popuniti PRIJAVNI FORMULAR (na linku: http://goo.gl/forms/8nlqgueccy)   i poslati dokumenta najkasnije do 13.marta 2016  na adresu prijava@razvojkarijere.bg.ac.rs sa naznakom „Praksa u Telekomu“.