Sajam poslova i praksi na Saobraćajnom fakultetu 21.i 22.marta: Transport and Traffic Business Days

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu poziva studente Saobraćajnog i srodnih fakulteta u oblasti saobraćaja, transporta, logistike i telekomunikacija da posete sajam poslova i praksi „Transport and Traffic Businees Days“ 21. i 22. marta na Saobraćajnom fakultetu. Projekat Transport and Traffic Business Days realizuje Savez studenata Saobraćajnog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Cilj projekta je da se kroz sinergiju nauke i privrede pruži šansa mladim akademskim građanima da pokažu sav svoj potencijal i entuzijazam koji poseduju.

Tokom dvodnevnog programa održaće se prezentacije kompanija učesnica koje posluju u oblasti saobraćaja, logistike, telekomunikacije i transporta, intervjui za posao kao i studija slučaja u kojoj će studenti imati prilike da pokažu stečeno znanje u rešavanju problema/zadatka koje kompanije budu zadale.

Prethodnih godina na ovom skupu učestvovalo je oko 20 kompanija, organizacija, državnih preduzeća kao što su „SP Lasta”, „Milšped”, „Delhaize Srbija”, „Vip mobile”, „Orion Telekom”, „GSP Beograd”, „Naftna industija Srbije”, „Gerbruder Weiss” i drugi. Više informacija o samom projektu možete pronaći na sajtu http://ttbd.sfstudent.rs/ ili Facebook stanici Transport and Traffic Business Days.