INTERVIEWING WEEK NA EKONOMSKOM FAKULTETU od 9. do 12. maja

Na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu održeće se “Interviewing week" u periodu od 9. do 12. maja 2016. godine.

Cilj ovog projekta je da se kroz radionice, testove i simulacije intervjua vodećih HR menadžera i direktora uspešnih kompanija, studentima završnih godina Ekonomskog fakulteta omogući adekvatna priprema za prvu aplikaciju za posao ili praksu. Projekta realizuje SPEKOF - Studentski parlament Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu drugu godinu za redom u želji da se podigne svest među kolegama koliko je bitno ostaviti dobar utisak na intervjuu i šta je ono što kompanije traže.

Centar za razvoj karijere će u okviru projekta 9.maja od 19 časova organizovati “CV kliniku” i studenti će moći da se posavetuju sa savetnicima iz Centra o pisanju efektivne radne biografije, i predstavljanju poslodavcu prilikom prvog zaposlenja ili razgovora za praksu, stipendiju i sl.

Dobrodošli!