Počelo je prijavljivanje za kurs Veštine upravljanja karijerom na Mašinskom i Poljoprivrednom fakultetu u ovom semestru

Kurs Veštine upravljanja karijerom na Mašinskom i Poljoprivrednom fakultetu

03.10.2016. Nakon uspešno realizovanog kursa Veštine upravljanja karijerom tokom prošle školske godine na Poljoprivrednom i Farmaceutskom fakultetu, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata organizuje novi ciklus kursa tokom jesenjeg semestra 2016/17. godine.

U tekućem semestru kurs će se realizovati na Poljoprivrednom i Mašinskom fakultetu i namenjen je studentima završnih godina studija ovih fakulteta.

Ovaj fakultativni kurs se sastoji iz devet dvosatnih susreta (predavanja, radionica i simulacija) tokom kojih će studenti dobiti odgovore na pitanja:

Šta su veštine upravljanja karijerom i zašto su one važne?  Zašto i kako se planira karijera?

Koje su strategije aktivnog traženja posao?  Kako se donose karijerne odluke?  Kako se predstavlja poslodavcu?…

Više informacija o kursu, sadržaju i strukturi, kao i prijavni formular studenti mogu naći ovde. Početak kursa na oba fakulteta je planiran za poslednju nedelju oktobra.

Broj mesta je ograničen, a zainteresovani sa ovih fakulteta mogu da se prijave putem formulara koji se nalazi na sajtu Centra i koji je potrebno poslati na office@razvojkarijere.bg.ac.rs

Prijavljivanje je otvoreno od 3. do 17. oktobra. Vidimo se!