Career Info (Sajam praksi) na Mašinskom fakultetu

Savez studenata Mašinskog fakulteta, uz podršku Kolegijuma dekana i Saveta Mašinskog fakulteta u Beogradu, i ove godine organizuje događaj pod nazivom Career Info (Sajam praksi).

Cilj ovog projekta jeste podizanje svesti studenata Mašinskog fakulteta o mogućnostima za stručno usavršavanje i zaposlenje, koje društveno odgovorne kompanije pružaju studentima Mašinskog fakulteta.

Sajam će se održati u četvrtak, 24.11.2016, od 12:00 do 15:00, u holu Mašinskog fakulteta.

Kompanije koje će učestvovati na ovom događaju su:

HYATT Regency Belgrade, Ernst&Young, Energoprojekt, EuroCons Group, SR Technics, Ball Packaging Europe, Direct Media Group, Würth, ALATVERK, BEST, ZIRA Hotels, Dravidis..

Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu učestvovaće i ove godine na sajmu i studentima predstaviti aktuelne prilike za usavršavanje, kao i sve servise i programe koji im stoje na raspolaganju tokom studija.

Pozivamo studente Mašinskog fakulteta da posete Sajam i upoznaju kompanije u kojima mogu steći praktično iskustvo i veštine koje će im pomoći prilikom prvog zaposlenja i sticanja radnog iskustva i kontakata u struci.